Pirmasis įrašas: kas aš ir šis blogas?

Sveiki!

Labai nenoriu šabloniško, anketos tipo prisistatymo. Manau, kad daug kas paaiškės iš paprasto aprašo, kuris paaiškins, kodėl pradedu rašyti šį blogą.

Visada mėgau rašyti. Jau mokykloje pradėjau rašyti straipsnius į mokyklos laikraštį, vėliau rašiau į kelis jaunimo kurtus interneto puslapius. Galiausiai baigiau žurnalistikos bakalauro studijas, po kurių pradėjau dirbti darbą, kuris vos minimaliai siejasi su mano profesiją. Iš pradžių maniau, kad tai į gerą, jog pailsėsiu nuo žurnalistikos, bet viskas yra ne taip. Po studijų jaučiuosi pasimetusi, nežinanti, kaip ir ką daryti toliau. Dabartinis darbas beveik neturi jokių sąsajų su kūryba, tai daugiau techninis darbas. Atpratau rašyti, darau nemažai gramatikos klaidų, jaučiu, kad neturiu saviraiškos.

Šis blogas yra mažas laiptelis savęs sugrąžinimo link. Man reikia erdvės, kurią galėčiau puoselėti ir pasireikšti, generuoti idėjas. Todėl šis blogas kol kas neturi vienos krypties ar tematikos. Bus ir kelionių įspūdžiai, ir makiažo apžvalgų, ir dar daug kitų temų, kurios šiuo metu gal net nešauna į galvą. Esate visi kviečiami į šią paieškų kelionę, kurioje aš eksperimentuosiu, kursiu ir tobulėsiu.

Visus kitus faktus apie mane manau bus galima suprasti iš įrašų, o jei ne – klauskite.

Jūratė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *