Must have makiažo šepetėliai

Gražiam ir tvarkingam makiažui neužtenka tik gerų produktų, tam reikia ir gerų makiažo šepetėlių. Tiesa sakant, makiažo šepetėliai ir kitos makiažo dengimo priemonės, yra net gi svarbesnės už pačius produktus. Kodėl taip sakau? Nes turiu ne vieną pavyzdį, kuris įrodo, kad tas pats makiažo pagrindas ar šešėliai gali atrodyti nuostabiai ir ilgai laikytis ant vieno žmogaus, o ant kito rezultatas gali būti daug prastesnis. Kodėl? Nes, kaip jau minėjau viename iš senesnių savo įrašų, svarbu ne tik ką bet ir kaip naudojame.

Paprastai merginai, kuri nėra susijusi su grožio industrija, tikrai nereikia gausybės šepetėlių. Išskirsiu tuos, kurie mano nuomone yra svarbūs norint pasiekti geriausią rezultato.

Veidas

  • Jei nemėgstate makiažo kempinėlių, šepetėlis kreminei pudrai tikrai reikalingas. Veido pudrai patariama naudoti plokščią šepetėlį, tačiau asmeniškai man visada patogiausias buvo „The Real Techniques“ buffing brush, kuris šiaip yra skirtas biriems produktams. Su juo veidą galima padengti daug greičiau nei su paprastu, plokščiu pudrai skirtu šepetėliu. Jei naudojate vien šepetėlius, tuomet jums reikės ir mažesnio šepetėlio, su kuriuo galėsite maskuoti paakius ir kitas sunkiau su didesniu šepetėliu sunkiai prieinamas vietas. Man asmeniškai tai daryti daug patogiau su kempinėlę, su kuria vėliau lengva ir paakius maskuoti, ir kitus netobulumus.
Kairėje rekomenduojamas skystam makiažo pagrindui skirtas teptukas, o dešinėje – tai, kas manau veikia geriau nei jis.
  • Reikalingas platus ir minkštas šepetėlis, su kuriuo būtų galima užfiksuoti veidą. Toks šepetėlis naudojamas su biriais produktais.
  • Kontūravimo šepetėlis būtinas norint suteikti veidui formos ir gyvybės. Galima su tuo pačiu šepetėliu naudoti ir tamsias spalvas kontūrui, ir suteikti veidui spalvos su skaitalais.
Kairėje šepetėlis kontūravimui, o dešinėje – sausų produktų dengimui, fiksavimui.

Akys

  • Svarbiausias iš visų yra didelis minkštas šepetėlis spalvų skirstymui. Nemažai merginų bijo akims naudoti didelius šepetėlius, nes bijo, kad pasidažys per daug ir atrodys nenatūraliai, tačiau gaunasi atvirkščiai. Didelis šepetėlis būtinas, kad makiažas atrodytų tvarkingai. Jis naudojamas su neutralia, perėjimo spalva. Tai gali būti vos rudesnė spalva už jūsų odą ar švelniai rausva spalva. Su šepetėlių ją paskirstykite ant voko raukšlelės ir kiek virš jos. Tuomet visi kiti šešėliai dengsis lengviau ir atrodys daug gražiau, nes tikrai nėra gražu, kai nėra jokio spalvų perėjimo.
Kairėje šepetėlis spalvų suliejimui, o dešinėje – plokščias šepetėlis šešėliams ant voko dengti.
  • Plokščias šepetėlis skirtas dengti pagrindinę spalvą, kuria išsirenkate kaip akcentą. Pavyzdžiui, išsirenkate, kad norėsite auksinių šešėlių. Taigi pirma su jau minėtu dideliu šepetėliu paskirstykite neutralią rudą spalvą ties akies raukšlele ir virš jos, o tada su plokščiu šepetėliu ant viso voko dengite auksinę spalvą.
  • Po to paimkite mažą šepetėlį, kuris skirtas smulkioms detalėms. Su juo kamputyje uždėkite kiek tamsesnės spalvos ir vėl suliekite spalvas su maišimo šepetėliu. Tai gali būti kitas šiek tiek mažesnis už pirmąjį šepetėlį, tačiau aš dažnai naudoju tą patį.
  • Su mažu detalėms skirtu šepetėliu galite dėti ir šviesias, blizgias spalvas į akies kamputį, kur yra ašarų latakas. Taip akis atsiveria, atrodo išraiškingiau. Šepetėlis tinka ir apatinei akių linijai suteikti gyvybės. Taigi nebijokite pasidažyti ir apatinės linijos! Idealiausia jei ten spalvos uždėsite su dideliu maišimo šepetėliu ir nebijokite, kad iš pradžių atrodys, jog dažote akis per žemai, nes rezultatas nenuvils. O tada su mažu detalių šepetėliu ir jau kiek tamsesne spalva galite paryškinti akis su tamsesne spalva, tačiau dažykite jau prie pat blakstienų.
Šepetėliai skirti smulkioms detalėms

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *