Apžvalga: „Beauty blender“ ir palyginimas su „The Real Techniques“ kempinėle

Makiažo kempinėlės – jokia naujiena. Tačiau paprastas kempinėles išstūmė į rinką atėjęs „Bleauty blender“, o po to atsirado ir daugybė kitų jo variacijų. Aš ilgą laiką veidą makiažo pagrindu dengdavau šepetėlių, o prieš porą metų pradėjau naudoti „The Real Techniques“ kempinėlę, kuri dažnai įvardijama kaip geriausia originalaus „Beauty Blender“ alternatyva. Prieš kelias savaites lankiausi Lenkijoje, kurioje užbėgau į makiažo Meką „Sephorą“ ir nusipirkau „Beauty Blender“.

Daug kas sako, kad „Bleauty Blender“ yra daug geresnis nei „The Real Techniques“ kempinėlė, bet asmeniškai aš, kažkokio tai didelio skirtumo tikrai nematau. Taip, jų struktūra tikrai skirtinga, bet galutinis rezultatas padengus veidą – labai panašus ar net toks pat. „BB“ kempinėlė yra kiek minkštesnė, o jos struktūra turi daugiau oro tarpelių. Ši kempinėlė yra šiek tiek mažesnė už „TRT“, bet man tai neturi jokios įtakos.

„TRT“ kempinėlės galas yra kirstas, o „BB“ – apvalus. Pirmoji kirsta, nes šis galas skirtas biriam kontūrui dengti (baking technika) aplink akis ir nosį. Na, taip teigia gamintojas, bet aš niekada nebandžiau to daryti, nes būkim realistiški – kasdien tam tikrai nėra laiko.

Naujas „Beauty blenderis“

Kai pradėjau naudoti „BB“ pagalvojau, kad dengimas ir pudra ant veido atrodo geriau nei su „TRT“ kempinėlę, tačiau kuo daugiau galvoju, tuo labiau suprantu, kad rezultatas tikrai beveik identiškas. Na, galbūt keliais procentais „BB“ kempinėlė ir geresnė, bet jo kaina dvigubai didesnė, todėl tikrai nežinau ar dėl itin minimalaus rezultato ji to verta. Visada svarbiausia ne kokios priemonės naudojamos, o kaip jos naudojamos.

Tiek viena, tiek kita sugeria kažkiek makiažo pagrindo, tačiau nepastebėjau, jog kažkuri sugertų žymiai daugiau nei kita. Naudojant abi prireikė tiek pat produkto.

„RTR“ kempinėlė turi viena tikrai labai didelį minusą – jos kokybė skiriasi nuo šalies, kurioje ji pirkta. Tikrai negaliu teigti faktų, kad jos gaminamos skirtingai ir pan., tačiau Anglijoje pirkta kempinėlė man tarnavo beveik metus, o pirkta Lietuvoje jau po pirmo mėnesio įtrūko, bet aiškus tai nėra kliūtis jį naudoti toliau. Daug kur „BB“ Lietuvoje parduodamas tik atvežtas iš užsienio, todėl galbūt jų kokybė ir čia geresnė. Tačiau jais prekiauja ir „Douglas“. Kaip tarnaus mano lenkiškas – žiūrėsim.

Taigi apibendrintai kalbant, manau, kad pudros dengimas naudojant abi kempinėles yra labai panašus. „The Real Techniques“ kaina 9,99, o „Beauty Blender“ – 19,99 eur. Ką naudosiu ateityje priklausys nuo to, kaip ilgai tarnaus „BB“, nes jei kempinėlė ilgiau išlieka gera tai gal ir apsimoka mokėti dvigubai, bet žinoma, per daug ilgai jos naudoti nepatartina, nes dėl drėgmės viduje gali susiformuoti pelėsis.

Kad ir kaip gėda būtų, bet šitą „The Real Techniques“ kempinėlę naudojau beveik metus. Bet gera žinia ta, kad viduje nėra jokio pelėsio 🙂

O kurią kempinėlę naudojate jūs? O jei makiažo pagrindą vis dar tepate šepetėliu ar rankomis – būtinai išbandykite kepinėlę ir nepamirškite, kad jos naudojamos drėgnos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *