Apžvalga: 11 naujų produktų – lakštinės veido kaukės, priklijuojamos blakstienos ir kt.

Štai ir vėl prisikaupė naujų produktų, kuriuos įsigyjau per pastarąsias savaites. Kviečiu pasižvalgyti – galbūt kils įdėjų naujiems pirkiniams.

Priklijuojamos blakstienos iš Ebay.com

Jei tenka darytis šventinį makiažą, akis mėgstu dar labiau išryškinti su priklijuojamomis blakstienomis. Jau kelis metus neperku jų iš parduotuvių, nes ten viena blakstienų pora kainuoja tiek, kiek ebay 10 ar net dar daugiau. Seniau pirkdavau pakelį, kuriame būdavo 10 blakstienų porų už 2-3 eurus, o nesenai atradau šias. Čia, kaip matote, yra trys poros. Pakelio kaina – 1,45 eur (atsiuntimas nemokamas). Tikrai labai geros ir gražios blakstienos, o gerai prižiūrint galima tas pačias ir kelis kartus užsidėti.  Švenčių laikotarpiui bus super! Nuoroda į šias blakstienas ebay – čia.

Schwarzkopf plaukų serumas

Šis plaukų serumas turėtų būti vieno karto dozė, tačiau man užteko dviems kartams. Tikrai labai patiko, nes plaukai tapo švelnūs ir pamaitinti. Kol kas didesnės talpos pakuočių nemačiau, bet jei yra – tikrai įsigysiu.

Abena dušo ir vonios muilas

Abena yra organiškų/natūralesnių produktų linija. Kiek seniau buvau gavusi šią pakuotę ir kažkokio freebių puslapio. Buvau visai net užmiršusi apie šį muilą, bet kai baigėsi dušo želė pagalvojau, kad pagaliau reikia sunaudoti ir jį. Maniau, kad mažai putos, tačiau viskas puiku. Gerai putoja, yra lengvas malonus kvapas.

Mitoko lakštinė veido kaukė

Korėjietiška kosmetika jau kuris laikas populiari, tačiau dabar ji vis lengviau prieinama, nes atsiranda fizinėse parduotuvėse ir nebereikia jų specialiai dairytis internete. Ši kaukė puikiai drėkina odą, suteikia malonų poveikį.

Pretty Animals lakštinė veido kaukė

Jei manote, kad su šia kauke atrodysite taip pat mielai kaip ant ant jos nupieštas gyvūnėlis – klystate. Ant veido tas gyvūnėlio veidas atrodo iškraipytai ir labiau jau juokingai nei mielai. Asmeniškai mano veidui ši kaukė yra gerokai per didelė. Dalis kaukės buvo susiraukšlėjusi, nes bandžiau ją sutalpinti, kad kuo mažiau lystų į plaukų liniją. Pats produktas patiko, bet aukščiau minėta korėjietiška kaukė gal kiek labiau drėkinanti.

Batiste sausas plaukų šampūnas

Manau, kad dauguma merginų jau yra išbandžiusios sausus šampūnus, bet man – tai pirmasis buteliukas. Kažkaip nelabai suprasdavau jų prasmės, nes man asmeniškai išsiplauti galvą neatrodo sudėtinga. Tačiau dabar vis labiau praverčia šis sausas variantas, nes pastaruoju metu plaukai nebesilaiko taip gražiai kaip seniau. O sausas šampūnas juos pakelia. Kai pirmą kartą jį išbandžiau maniau, kad beveik nėra jokio rezultato, bet po kokių 15-20 min., kai tie milteliai sureagavo su galvos odos šiluma, pamačiau gražų rezultatą.

Revlon blakstienų klijai

Puikūs blakstienų klijai, ilgai laikosi. Taip pat galiu rekomenduoti ir Allure klijus. Geri klijai yra puikiai atrodančių priklijuojamų blakstienų paslaptis. Net ir geriausios blakstienos neatrodys gerai jei naudosit prastus klijus. Be to, jei geri klijai tai blakstienų priklijavimo procesas bus itin paprastas. Priminsiu, kad užtepusios klijus ant priklijuojamų blakstienų palaukite kol jie šiek tiek sudžius ir taps klampūs – tada geriausias metas dėti ant akies.

Baltic rankų darbo muilas

Šis muilo gabalėlis yra netradicinės formos, nes taip norima imituoti gintarą. Manau, kad labai graži idėja. Pats muilas skaniai kvepia. Kvapas turėtų būti gintaro, bet aš nesu tikra ar aš esu kada nors pajautus kažkokį tikro gintaro kvapą, todėl palyginti negaliu. Man tas kvapas labiau primena apelsiną, tačiau tas kvapas nėra stiprus.

Sephora makiažo pagrindo mėginiai

Taip, aš esu iš tų žmonių, kurie gavę mėginius juos panaudoja, o ne kaupia stalčiuje. Pamėginus Sephoros makiažo pagrindus galiu pasakyti, kad šių pudrų nepirkčiau. Nelabai gražiai atrodė ant veido, nes oda atrodė sausa, o ir maskavimas prastokas.

Buk beacetonis nagų lako valiklis

Gerai valo nagų laką, o kas labiausiai patiko tai, kad šis beacetonis nagų lako valiklis yra migdolų kvapo. Tikrai nėra taip, kad visiškai nesijaučia tas specifinis, nemalonus nagų lako kvapas, bet tikrai malonesnis kvapas.

Buk nagų lakai

Darausi gelinį nagų lakavimą, todėl tokie pirkiniai kaip nagų lakai yra retenybė. Tačiau dėl vieno filmavimo turėjau būti su natūraliais nagais, todėl nagų specialistės prašiau tiesiog padengti nagus geliu be spalvos. Paskui sugalvojau, kad laisvai galiu pati ant viršaus lakuotis su paprastu laku, o reikalui esant nusivalyti su beacetoniu nagų lako valikliu ir viskas bus gerai, nebus pakeistas gelis.

Pati savo nagų nesilakavau daugiau nei metus tai man čia net gi pramoga. O dabar apie pačius lakus. Mėlyną laka tikrai rekomenduoju, nes gerai džiūsta ir ilgai laikosi. Žalias, nors ir labai gražiai atrodo ant nago, tačiau mane nuvylė. Kažkaip atrodė, kad jis niekada iki galo neišdžiuvo. Matėsi atspaudai nuo patalinės, bet perbraukus pirštu per nagą, viskas išsilygino, vėliau vėl tas pats. Galbūt jis tiesiog netinkamas lakuoti geliu padengtus nagus? Na, nežinau, bet su mėlynuoju viskas buvo puiku.

Šiandien tiek naujų produktų! Ačiū, kad skaitote 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *