#2 Tuštučiai: Trussardi, Thierry Mugler, L.A. Girl ir kt.

Šį kartą sveikinuosi su dar vienu tuštučių įrašu. Yra ir ką tik baigtų produktų, o yra ir kiek primirštų, bet senai baigtų produktų. Taigi jei įdomu pasirausti mano šiukšlėse – pirmyn!

Beyonce Heat kvepalai

Manau, kad tai vieni iš geriausių žvaigždžių kvepalų. Kvapas susideda iš gėlių, vaisių ir medienos. Būtent mediena atsveria vaisinius kvapus, todėl kvepalai tikrai nėra per saldūs. Pakankamai gerai išlieka, puikiai tinka ir diena, ir vakare. Tikrai dar įsigyčiau.

Trussardi Donna kvepalai

Vienas iš geriausių kvapų! Kvapas susideda iš apelsinų žiedų, jazminų arbatos bei  vandens lelijų ir medienos. Gaivus, šiek tiek saldus kvapas. Puikiai išlieka ir tikrai labai verti dėmesio kvepalai.

Thierry Mugler Allien kvepalai

Šie kvepalai tikrai ne visoms, nes jų kvapas labai išskirtinis, savotiškas. Be to, kvapas dienos bėgyje keičiasi. Iš pradžių jis labais stiprus gal kiek vyriškas, o vėliau atsiskleidžia švelnesnės, moteriškesnės natos. Šie kvepalai yra geriausiai išliekantys kokius tik esu turėjusi. Tai kvapas, kuris neliks nepastebėtas, tikrai visi užuodžia, todėl reikalingas labai nedidelis kiekis ir užtenka ilgam.

Oreon makiažo valymo servetėlės

Makiažą nuvalo, tačiau pačios servetėlės nėra malonios odai. Be to, yra tikrai daug geresnių servetėlių, tad šitų daugiu nepirkčiau.

L.A. Girl lūpų dažai

Geri ir ilgai išliekantys dažai. Dažantis nepalieka jokių linijų, o patys dažai prisilietus nepalieka jokių žymių, valgant ir geriant nusivalo nebent minimaliai iš vidinės lūpų pusės. Nuvalyti geriausia pašlapinus su vandeniu ir sukamaisiais judesiais patrinant lūpas. Lūpų dažai nusivalo tokiais keistais dažų rutuliukais. Vienintelis minusas tas, kad ant viršaus pasitaisius dažus jie jau nebe taip gerai atrodo, tad geriau tiesiog pasivalyt ir iš naujo dažytis.

Genera dantų valymo skystis

Lidle pirktas dantų skalavimo skystis. Girdėjau, kad yra žmonių, kuriems jis turi itin nemalonų skonį, o aš jokio nemalonumo nejutau, tiesiog įprastas skystis skalavimui, na, galbūt šiek tiek pasausėja burna paskalavus, bet netrukdė naudojimui.

Kamill rankų kremas

Kelioninio dydžio rankų kremas buvo puikus dalykas keliaujant, nes galima imti į lėktuvą ir užima mažai vietos. Pats kremas gerai įsigeria ir minkština odą. Žinoma, šiek tiek tas slidumas pasitepus yra, bet man netrukdė.

Divus dušo želė

Jau antra Divus dušo želė mano bloge 🙂 Prieš tai naudojau migdolinę, o dabar baigiau kokosinę. Tai galiu pasakyti, kad kokosinė daug geresnė, nes jos struktūra visiškai skiriasi. Pirmoji buvo tokios permatomos gelinės struktūros, o ši balta ir kreminė. Asmeniškai kreminė man labiau patiko ir gal net geriau putoja.

Buk Classic lūpų balzamas

Iš visų naudotų Buk lūpų balzamų – šis kol kas geriausias. Malonus kvapas, kuris nėra per stiprus todėl nedirgina nosies. Produktas gerai drėkina ir lūpų kampučiuose nesikaupia jo liekanos, kaip kartais nutinka su balzamais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *