10 geriausių makiažo priemonių iki 10 eurų

Makiažo produkto efektyvumą ne visada atspindi kaina. Tikrai žinau produktų, kurie kainuoja daug ir yra nekokybiški. Taip pat žinau ir labai pigių lobių. Pati galiu vienu metu naudoti Mac lūpų dažus ir Essence tušą ir makiažas vis tiek atrodys gerai, nes kokybė bus panaši. Taigi šiame įraše pasidalinsiu keletu iš savo atrastų pigių, bet labai kokybiškų ir vertų dėmesio kosmetikos priemonių.

1. Catrice camouflage maskuojamoji priemonė.

Tiršta konsistencija, todėl gerai maskuoja ir paslepia pavargusius paakius. Esu bandžiusi kelis brangesnius produktus, bet man jie suteikė lygiai tokį patį efektą kaip ir šis piguolis, todėl nematau prasmės mokėti daugiau.

Kaina: 3,59 eur.

Kur rasti: Eurokos; Drogas.

2.  Rimmel Lasting Finish makiažo pagrindas

Šis makiažo pagrindas yra mano favoritas. Naudoju jį jau porą metų ir vis džiaugiuosi, kad už tokią kainą galima rasti tokį gerą produktą. Turiu Fenty Beauty by Rihanna makiažo pagrindą, kuris yra apie 25 eurus brangesnis, bet gerokai nusileidžia šiai pūdrai. Ilgai išlieka, lengvai dengiasi. Rekomenduoju naudoti su drėgna The Real Teachniques kempinele.

Kaina: 10,45 eur, tačiau dažnai su akcija galima įsigyti už maždaug 7 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas, Maxima ir kitos kosmetika prekiaujančios parduotuvės.

3. Make-up Revolution London kontūravimo paletė

Puiki kontūravimo priemonė ir labai patogu turėti kelis produktus vienoje vietoje. Naudojau tokią paletę tol, kol ji man nukrito ir sudužo. Labai pigmentuota, todėl reikia atsargiai naudotis kontūru.

Kaina: apie 10 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas.

4. Rimmel London Kate Sculpting Palette

Nusipirkau šį produktą po to, kai sudužo mano Make-up Revolution paletė, o kitos parduotuvėje neradau. Ją man rekomendavo draugė ir jos rekomendacija tikrai nenuvylė. Labiausiai patiko, kad tamsiausia spalva yra pilko tono, o ne gelsvo/orandžinio kaip dauguma palečių (įskaitant ir Make-up Revolution). Gera pigmentacija todėl reikėtų iš pradžių šepetėliu paimti nedideli keikį produkto, o vėliau tiesiog sluoksniuoti. Iškarto uždėjus daug priemonės gali būti sunku ją išsklaidyti.

Kaina: apie 10 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas, Maxima ir kitos kosmetika prekiaujančios parduotuvės.

5. Essence Sof Countouring lūpų pieštukas

Šie pieštukai yra tikras atradimas. Aš juos naudoju vietoj lūpų dažų, nes jų konsistencija maloni lūpos, o geriausia tai, kad jie išlieka labai ilgai. Lengva kontūruoti lūpas, o spalvų pasirinkimas itin planus. Tikras laimikis!

Kaina: 1.09 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas.

 

6. Make-up Revolution makiažo fiksatorius

Pripažinsiu, kad nusipirkusi šį produktą juo labai nusivyliau ir iki šiol manau, kad jis yra prastas makiažo fiksatorius veidui. Tačiau nesenai atradau jo kitą paskirti – juo papurškiu akių šešėliams skirtą šepetėlį. Tokių būdų šešėlių spalva tampa gerokai intensyvesnė ir ilgiau išliekanti. Atradusi tokią šio produkto paskirti pradėjau jį labai mėgti ir planuoju dar ilgai naudoti. Na, o kaip purškiamas fiksatorius jis man visiškai nedaro jokio efekto, o jei patenka ant lūpų tai vėliau jaučiamas nemalonus skonis.

Kaina: 7,99 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas.

7. Essence Princess Lash blakstienų tušas

Naudoju jau antrą tūtelę ir esu patenkinta produktu: užriečia blakstienas, ilgai išlieka, patogus šepetėlis.

Kaina: 3.39 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas.

8. Maybelline One by One blakstienų tušas

Šis tušas labai ilgai buvo mano favoritas. Lengvai naudoti, geras efektas, ilgai išlieka. Tepant kelis sluoksnius blakstienos atrodys panašiai į priklijuojamas (natūralaus stiliaus). Dabar kelis mėnesius jo vietą užėmė Essence tušas, bet tikrai dar grįšiu ir prie šio. Beje, jo konsistencija skiriasi nuo Essence. Šis panašus į gelį ar antakių produktą, o Essence labiau klasikinis ir todėl lengviau nusivalo.

Kaina: 7.40 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas, Maxima ir kitos kosmetika prekiaujančios parduotuvės.

9. Maybelline Master Graphic akių apvadas

Man tai yra geriausias akių apvadas, kurį aš esu naudojusi. Labai lengva naudoti, ilgai išlieka, ant akies vokų nelieka juodos juostos po ilgo dėvėjimo. Geriausia, kad vieno produkto užtenka labai labai ilgai. Aš vis dar naudoju pirkta prieš kokius 3 metus. Daug ką gąsdina platus antgalis, tačiau jis tikrai patogus brėžti net ir smulkiausia liniją.

Kaina: 9,90 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas, Maxima ir kitos kosmetika prekiaujančios parduotuvės.

10. Rimmel London Stay Matte sausa pūdra

Naudoju šią pūdra užfiksuoti makiažo pagrindą ir maskuoklį. Kol kas geriausia sausa pūdra, kuria esu naudojusi iš tokių parduotuvių kai Eurokos ar Drogas. Kartais naudoju su šlapia kempinėle jei noriu itin gerai užtvirtinti tam tikras vietas.

Kaina: 4,49 eur.

Kur rasti: Eurokos, Drogas, Maxima ir kitos kosmetika prekiaujančios parduotuvės.

 

Naudotos produktų nuotraukos yra paimtos iš jų gamintojų puslapių.

O dabar pora mano makiažo nuotraukų naudojant šias priemones:

Naudota: Rimmel skysta ir sausa pūdros, Essence tušas ir lūpų pieštukas, Make-up Revolution kontūras, Catrice maskuoklis, Make-up Revolution fiksatorius šešėliams.
Naudota: Rimmel skysta ir sausos pūdros bei kontūras, Catrice maskuoklis, Essence tušas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *